CZ EN DE RU

World of Insulators

Your Insulators Partner

Zajímavosti ze světa izolátorů

TOP 10 Výhod porcelánových izolátorů

Počet shlédnutí: 2811

TOP 10 Výhod porcelánových izolátorů Každá aplikace a prostředí si žádá jiný materiál izolátoru. Připravili jsme pro Vás souhrn těch nejvýznamnějších výhod porcelánových izolátorů. Některé jsou všeobecně známé a přijímané, některé mohou být pro Vás nové a něčím přínosné. Budeme rádi, pokud najdete argumenty pro aplikaci právě toho vašeho izolátoru.

Čtěte více...

Testovali jsme: Izolátor pro elektrostatický filtr

Počet shlédnutí: 2158

Testovali jsme: Izolátor pro elektrostatický filtr 140 Tun v tlaku na izolátor pro elektrostatický filtr. Takového výsledku jsme dosáhli při posledním testu v akreditované laboratoři v Praze. Uvedená zátěž odpovídá 5-6 plně naloženým kamionům. To je překvapující výsledek i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Čtěte více...

Raschigovy kroužky

Počet shlédnutí: 5121

Raschigovy kroužky Raschigovy kroužky jsou jednou z nejobvyklejších náplní destilačních a absorpčních kolon. Zjednodušeně jde o krátké silnostěnné trubky s délkou zhruba 1,5násobek průměru. Vyrábějí se z materiálů, které se chemicky nemění účinkem v koloně se nacházející směsi. Nepolévaná keramika je jedním z typických materiálů, ze kterých jsou raschigovy kroužky vyráběny.

Čtěte více...

Transformátorové průchodky

Počet shlédnutí: 4074

Transformátorové průchodky Přenos elektrické energie se neobejde bez zařízení, která umožňují zvyšovat nebo snižovat elektrické napětí v rozvodných sítích. Těmito zařízeními jsou tzv. transformátory – netočivé elektrické stroje, které mění střídavé napětí z jedné hodnoty na hodnotu vyšší nebo nižš

Čtěte více...

Izolátory pro svodiče přepětí „Made in EPL"

Počet shlédnutí: 2045

Izolátory pro svodiče přepětí „Made in EPL" Porcelánové plášťové izolátory pro svodiče přepětí „Made in EPL" chrání spolehlivost vašich přenosových linek

Čtěte více...

Keramická hmota

Počet shlédnutí: 1975

Keramická hmota Naše hmota, z které vyrábíme izolátory, neslouží jen k této výrobě, ale používá jí i mnoho uměleckých výtvarníků ke zhotovování krásné ať již užitkové nebo designové keramiky. Velmi dobře se s touto hmotou pracuje a má vynikající vlastnosti. V surovém stavu má při řádném skladování dlouhou životnost bez újmy na kvalitě. Velmi často si zde umělci nechávají svá díla i rovnou vypálit.

Čtěte více...

Mlecí tělesa

Počet shlédnutí: 3766

Mlecí tělesa Mlecí koule jsou keramická tělesa, která se v keramickém průmyslu používají jako mlecí elementy v náplni mlecích bubnů například při mletí keramických surovin nebo barevných pigmentů. Jsou vyrobeny z tvrdého křemičitého materiálu nebo z hlinitého porcelánu s obsahem Al203.

Čtěte více...

Košík

Přihlášení

Flag Counter
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení