CZ EN DE RU

World of Insulators

Your Insulators Partner

Elektroporcelán Louny

SPOLEČNOST

SPOLEČNOST

Elektroporcelán a.s. je tradiční dodavatel izolátorů pro elektrické venkovní vedení, elektrifikaci železnic a další elektrická zařízení.

Základním kamenem je výroba porcelánových a kompozitních izolátorů, dále pak výroba produktů vyznačujících se mimořádnou odolností vůči otěru, mechanickému a tepelnému namáhání jako jsou sklářské vany či náplně do filtračních kolon.

Naším cílem je spokojenost zákazníka, zlepšování stávajících výrobků a služeb jakož i vývoj nových produktů a distribučních cest. Vyrábíme vyspělé a ekologické produkty, které svými vlastnostmi slouží ke spokojenosti našich zákazníků.

Louny

Louny

Divize Izolátory Louny leží 2 km západně od města Louny u silnice Praha - Chomutov v předhůří krajiny Českého středohoří. Závod byl otevřen v roce 1950 jako na svou dobu velmi moderní továrna na výrobu porcelánových izolátorů pro nízké a vysoké napětí. V roce 1958 se stal střediskem sdružení šesti českých podniků a jednoho slovenského, které se zabývaly keramickou produkcí. Dnes zde vyrábíme především armované a nearmované izolátory pro střední napětí.

Merklín

Merklín

Divize Izolátory Merklín leží v severozápadních Čechách ve stejnojmenné obci nedaleko známých lázní Karlovy Vary. Závod byl založen již v roce 1870. Zpočátku se zaměřoval na užitkovou keramiku, postupem času se začal specializovat na výrobu izolátorů pro nízké a vysoké napětí a později pak především na výrobu plášťových izolátorů pro VVN. Dnes jsou plášťové izolátory VVN v Merklíně naším hlavním sortimentem. Jsme schopni vyrobit izolátory až do stavební délky 5 000 mm a pro napětí až 500 kV.

Košík

Přihlášení

Flag Counter
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení